CHECK POINT
SECURITY DAY 2023

O konferencji

Już po raz 23 będziemy mieć okazję spotkać się z Wami podczas Check Point Security Day, czyli bezpłatnej konferencji, która nieustannie cieszy się uznaniem w polskim środowisku bezpieczeństwa IT. Tegoroczne spotkanie będzie jednak miało charakter wyjątkowy. Wspólnie będziemy obchodzić 30 lat działalności firmy Check Point na rynku! W związku z tym jubileuszowym wydarzeniem, mamy przyjemność gościć naszych przyjaciół z centrali Check Point w Izraelu. Konferencja w całości będzie poświęcona tematyce cyberzagrożeń oraz ochrony systemów informatycznych.

W tym roku pragniemy poruszyć następujące zagadnienia:

  • Czym jest platforma Cyber Range i w jaki sposób pozwala na zwiększenie umiejętności w zakresie cyberbezpieczeństwa?
  • Co ma do zaoferowania firma Check Point w zakresie systemów XDR/XPR?
  • Omówimy zmiany, które zaszły w najnowszym firmware Quantum R81.20 oraz platformie Quantum Maestro.
  • Przedstawimy ofertę firmy Check Point w zakresie systemów NDR.
  • Zaprosimy Was na panel dyskusyjny z tematyki IT/OT.

Zgodnie z wieloletnią tradycją Check Point Security Day, prezentacje będą prowadzone przez ekspertów, którzy na co dzień zajmują się cyberbezpieczeństwem, w tym między innymi przeprowadzają audyty bezpieczeństwa, wykonują analizy powłamaniowe oraz biorą udział w projektach związanych ze wzmacnianiem bezpieczeństwa organizacji.

Jeżeli chcesz zapoznać się z najnowszymi trendami w bezpieczeństwie IT, posłuchać ekspertów, zadać im pytania, a także wymienić się doświadczeniem – zarejestruj się już dziś. Nie może Cię zabraknąć!

Dla kogo

Architekci sieci
Dyrektorzy działów bezpieczeństwa i zarządzania ryzykiem
Dyrektorzy IT, CTO
Kadra zarządzająca odpowiedzialna za rozwój strategii na poziomie organizacji

Agenda

10:00 – 11:00
Rejestracja uczestników i poczęstunek
11:00 – 11:15
Powitanie uczestników

Grzegorz Rospond, CEO, CLICO
& Wojciech Głażewski, Country Manager Poland, Check Point

11:15 – 11:35
Web3 Warfare: Defending Against the New Breed of Digital Hackers

Oded Vanunu, Head of Products Vulnerability Research, Check Point

11:35 – 12:15
Specjalistyczny Cyber Range do doskonalenia umiejętności wykrywania, badania i reagowania na incydenty cyberbezpieczeństwa

Mariusz Stawowski, CTO, CLICO

12:15 – 12:35
Przerwa kawowa

12:35 – 13:05
Check Point XDR/XPR – jedna platforma, by wszystkimi rządzić!

Krzysztof Siwy, IT Security Consultant, CLICO

13:05 – 13:35
Co nowego pojawiło się w Quantum R81.20 oraz w Quantum Maestro?

Marcin Cyngler, IT Security Consultant, CLICO

13:35 – 13:55
Check Point NDR – a komu to potrzebne? Czyli "WIELKI BRAT" w zakresie monitoringu i bezpieczeństwa sieci wewnętrznej

Paweł Nabożny, IT Security Consultant, CLICO

13:55 – 15:00
Obiad

15:00 – 15:20
Okiem Integratora – doświadczenie projektowe z wdrożenia technologii Maestro

Maciej Melin, Business Development Manager & Arkadiusz Muszyński, Security Engineer, Integrated Solutions

15:20 – 16:00
Panel dyskusyjny: Wyzwania, trendy i regulacje w zabezpieczeniach współczesnego IT/OT bezpiecznego Państwa podmiotów kluczowych

Moderator: Mirosław Żukowski, Major Account Manager – Utilities & Industry, Check Point
Udział w panelu wezmą:
- Jordan Kolimeczkow – Energa (Grupa Orlen)
- Jacek Zieliński – PSG – Polska Spółka Gazownictwa (Grupa Orlen)
- Tomasz Brudziński – Orlen
- Robert Wieciszewski – Tauron

16:00 – 16:30
Gala rozdania nagród

Check Point Team

16:30 – 19:30
Networking & coctail party

Podczas konferencji Check Point Security Day 2023 do dyspozycji będą inżynierowie Check Point, CLICO oraz przedstawiciele Działu Szkoleń CLICO, a także Partnerów konferencji.

Prelegenci

Marcin Cyngler

IT Security Consultant

CLICO

Pasjonat zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieciowym w szczególności w zakresie firewall. Certyfikowany inżynier i trener między innymi rozwiązań z portfolio Check Point. Żywo zainteresowany technologią Check Point, szczególnie w zakresie rozwiązań Quantum Security Gateway, Quantum Maestro. Administrowanie sieciami komputerowymi, systemami Linux/Unix/Windows, rozwiązaniami typu firewall, ponadto wspieranie użytkowników końcowych, wdrożenia, prezentacje, konferencje/e-konferencje, szkolenia, itp. zaowocowały wieloletnim doświadczeniem w zakresie bezpieczeństwa sieciowego.

Wojciech Głażewski

Country Manager Poland

Check Point

Wojciech Głażewski kieruje polskim oddziałem Check Point Software Technologies od ponad pięciu lat. Wcześniej pełnił obowiązki Country Leadera w Avaya oraz Country Managera w Juniper Networks. Jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Szczecińskiej i Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Prywatnie gitarzysta i pasjonat kitesurfingu.

Maciej Melin

Business Development Manager

Integrated Solutions

Maciej od 13 lat związany jest z branżą IT a od 10 z rynkiem Integratorskim, gdzie zdobywał doświadczenie w sprzedaży rozwiązań bezpieczeństwa. Z Integrated Solutions związany od 2021 gdzie jako Business Development Manager w Centrum Kompetencji CyberSecurity IS odpowiada za współpracę z kluczowymi partnerami technologicznymi, między innymi firmą Check Point. Pracując na styku kompetencji inżynierskich i handlowych wspiera zespoły sprzedażowe i techniczne w doborze i ofertowaniu rozwiązań bezpieczeństwa. W wolnym czasie pasjonat literatury i fan nowych technologii.

Arkadiusz Muszyński

Security Engineer

Integrated Solutions

Arek to zapalony miłośnik tematyki związanej z bezpieczeństwem, w branży informatycznej od ponad 15 lat. Posiada wieloletnie doświadczenie wdrożeniowe oraz administratorskie. Aktualnie jako ekspert Centrum Kompetencji CyberSecurity IS wspiera klientów końcowych w zakresie firewalli Check Point oraz innych rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa. Po godzinach ojciec dwójki dzieci, podróżnik oraz obserwator rynków finansowych.

Paweł Nabożny

IT Security Consultant

CLICO

Konsultant ds. Bezpieczeństwa w Dziale Technicznym firmy CLICO. Posiada praktyczne doświadczenie w systemach klasy NDR ang. Network Detection and Response w zakresie bezpieczeństwa sieciowego i serwerowego opartego na rozwiązaniach komercyjnych. Jest absolwentem Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza w na kierunku „Informatyka” ze specjalizacją „Systemy i sieci komputerowe”. W głównym kręgu jego zainteresowań znajduje się: bezpieczeństwo teleinformatyczne, analiza malware, analiza podatności systemów operacyjnych oraz procedury reakcji na zagrożenia. W wolnym czasie fan czarnego sportu „Żużla” i wierny kibic Speedway Stal Rzeszów.

Krzysztof Nierodka

Major Account Manager

Check Point

Krzysztof Nierodka jest związany z firmą Check Point Software Technologies od 11 lat. Początkowo zatrudniony jako inżynier wsparcia sprzedaży, obecnie opiekuje się kluczowymi klientami firmy.W przeszłości pracował jako inżynier w Internet Security Systems, jak również wiele lat spędził w instytucjach administracji państwowej, gdzie zajmował się szeroko pojętym bezpieczeństwem informacji. Absolwent Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej.

Grzegorz Rospond

CEO

CLICO

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku Zarządzanie. Ma ponad 17-letnie doświadczenie biznesowe w IT w obszarze sprzedaży w globalnych strukturach partnerskich w ramach grupy kapitałowej działającej w regionie Polski i Europy Środkowo Wschodniej. Z CLICO związany od 2005 r., kiedy to pojawił się tuż po ukończeniu studiów, aby z ambicją zdobywać doświadczenia. Od stycznia 2022 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu CLICO, odpowiadając m.in. za realizację strategii rozwoju firmy, przygotowanie rocznych i wieloletnich planów sprzedażowych oraz zarządzanie obszarem sprzedaży i rozwoju biznesu w całej grupie CLICO.

Krzysztof Siwy

IT Security Consultant

CLICO

Z branżą IT Security związany od ponad 10 lat. Doświadczony inżynier, wdrożeniowiec, prelegent i trener. Na swoim koncie ma wiele zrealizowanych wdrożeń oraz audytów bezpieczeństwa. Z CLICO związany od 2021 roku, gdzie jako konsultant bezpieczeństwa odpowiedzialny jest za produkty Check Point i Rapid7. W Centrum Szkoleń CLICO prowadzi zarówno szkolenia produktowe jak i szkolenia z tematyki Incident Response i Ethical Hacking. Autoryzowany trener EC-Council – Certified Ethical Hacker (CEH)®.

Mariusz Stawowski

CTO

CLICO

Dr inż. Mariusz Stawowski posiada ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów i audytów bezpieczeństwa. Odpowiada za rozwój strategii biznesowej oraz zarządzanie działem technicznym CLICO w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Posiada certyfikaty CISSP, CEH, CCISO i PRINCE2 Practitioner. Prowadzi autoryzowane seminaria (ISC)2 CISSP. Otrzymał tytuł doktora nauk technicznych w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Jest autorem wielu artykułów w polskich i zagranicznych magazynach IT (w tym 7 publikacji w ISSA Journal) oraz 6 książek o tematyce bezpieczeństwa IT. Członek ISSA Polska, Senior Member.

Oded Vanunu

Head of Products Vulnerability Research

Check Point

Oded Vanunu ma 20 lat doświadczenia w dziedzinie bezpieczeństwa informacyjnego. Jest liderem w dziedzinie bezpieczeństwa oraz ekspertem w dziedzinie ofensywnego bezpieczeństwa. Kieruje obszarem badań nad bezpieczeństwem od etapu projektowania produktu do okresu po jego wydaniu. Przenosi koncepcje bezpieczeństwa do produktów i posiada 5 opatentowanych metod obrony przed cyberatakami. Jest także prelegentem na konferencjach BlackHat i Defcon, gdzie odkrywa istotne podatności na znanych platformach, takich jak Facebook, Instagram, WhatsApp, TikTok, Amazon's Alexa, Fortnite, Atlassian, OpenSea i wiele innych.

Mirosław Żukowski

Major Account Manager – Utilities & Industry

Check Point

Manager IT z wieloletnim doświadczeniem branży IT, od 25 lat na rynku IT, od ponad 20 lat w sektorze Utilities & Industry, realizujący kluczowe projekty dla podmiotów Skarbu Państwa czy sektora prywatnego w obszarach transmisji danych, data center, chmur prywatnych publicznych i hybrydowych oraz bezpieczeństwa sieci i danych tak charakterze partnera wdrożeniowego jak i przedstawiciela producenta wiodącej technologii. Pracownik takich firm jak Ascomp, Alcatel, Qumak i Dimension Data. Od sześciu lat odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań bezpieczeństwa cyfrowego do sektora Utilities & Industry w Polsce w firmie Check Point Software Technologies.

Zapisz się już dzisiaj!
REJESTRACJA ›

ORGANIZATORZY

PLATINUM SPONSOR

GOLD SPONSORS

SPONSOR